0677346006 0664435545 Пн—Сб

Наприклад: душова кабіна

Корзина

0 товару (ів) на суму
0 грн.

Душові двері Pivot PDOP1-80см, білий+transparent, купити Душові двері Pivot PDOP1-80см, білий+transparent Добавить к сравнению

Душові двері Pivot PDOP1-80 білий+transparent

Характеристики
  • Висота
    1900 м
  • Бренд
    Ravak

Описание товара


ДУШОВІ ДВЕРІ ОДНОЕЛЕМЕНТНІ

Артикул: 03G40100Z1

Елегантне і практичне рішення для створення душового простору в ніші шириною 80 - 90 cм. Геніально проста і майже незношувана система відкривання дверей (здійснюється за допомогою петлі, що обертається), не вимагає жодного догляду, гарантує тривалий термін служби і добре виглядає у будь-якій ванній кімнаті.

Існує думка, що краса виробу полягає в його простоті, прикладом чого може послужити душова кабіна Pivot. Легка витонченість прозорого скла підкреслюється абсолютно простим технічним рішенням, яке залишиться актуальним ще протягом декількох поколінь.

Мінімум металевих профілів і максимум прозорого скла. Йдеться про вироби серії Pivot. Підходить для ванних кімнат, де необхідно підкреслити красу кахлю.

Чим складніше механізм, тим вище ризик виникаючих проблем. Душові кабіни Pivot зробили ставку на геніально просте рішення відкривання дверей за допомогою обертального стержня з високолегованої сталі, встановленого в якісну втулку. Відкривання дверей без жодних складнощів.

Регулюючий профіль PNPS дозволяє довільно розширити душову кабіну або двері Pivot і встановити їх в місцях, які не відповідають розмірам вироблюваної продукції. Регулюючі профілі дозволяють відкоригувати розмір виробу до 4 см в кожну сторону, а установочні профілі - вирівняти можливі нерівності стін.

  • розміри: 80 см
  • колірне виконання: профіль - білий
  • вітраж з безпечного скла: 6 мм; Transparent
  • висота виробу: 190 см

Виріб складається з однієї рівної поворотної частини, що утворює двері. Повернувши виріб на 180°, отримаєте лівий/правий варіанти входу. Встановлюється в облицьований кахлем кут ванної кімнати (ідеально для облицьованої ніші або для комбінації з нерухомою стінкою PPS) на піддони RAVAK ANETA, ANGELA, PERSEUS, PERSEUS PRO, PERSEUS PRO FLAT, PERSEUS PRO CHROME, GIGANT PRO, GIGANT PRO FLAT, GIGANT PRO CHROME або безпосередньо на підлогу з вбудованим душовим каналом або трапом. Комбінація з двома нерухомими стінками типу PPS дозволяє створити "П"- подібну душову кабіну. За допомогою регулюючих профілей можна виправити розмір будівельного отвору до 4 см в обидві стороони.

Цена: 7 640,44 грн. 8 370 грн.

В наличии


Доставка

Безкоштовна доставка для постійних клієнтів!

Швидка оплата

Моментальна оплата покупок на сайті.

Безкоштовна консультація

Ми завжди раді Вам допомогти!

Рекомендуем посмотреть

Душова кабіна Koller Pool NC 90 White/Grape
9 360 грн. 7 839,13 грн.