0677346006 0664435545 Пн—Сб

Наприклад: душова кабіна

Корзина

0 товару (ів) на суму
0 грн.

Повітря/вода тепловий насос NIBE SMO 40, купити Повітря/вода тепловий насос NIBE SMO 40 Добавить к сравнению

Повітря/вода тепловий насос NIBE SMO 40, купити Повітря/вода тепловий насос NIBE SMO 40 SMO 40 розширений контролер, що разом з повітря/вода тепловим насосом NIBE утворює комплект забезпечення будівлі теплом, холодом та гарячою водою.

Підтримує широкий діапазон різних гідравлічних схем, дозволяє об'єднати повітря/вода теплові насоси NIBE з іншим обладнанням і створити власну індивідуальну системи обігріву. Може підтримувати до 8 теплових насосів.

SMO 40 дозволяє:

- підключити інше джерела тепла, таке як газовий, рідкопаливний, електричний котел, або до централізованого опалення.

- підключити водонагрівач NIBE необхідного розміру, щоб задовольнити ваші внутрішні потреби в гарячій воді.

- якщо у вас є басейн - SMO 40 керуватиме його нагрівом.

- під'єднати сонячні колектора, що дозволяє використовувати сонячну енергію в якості додаткового джерела тепла при наявності.

SMO 40 розширений контролер, що разом з повітря/вода тепловим насосом NIBE утворює комплект забезпечення будівлі теплом, холодом та гарячою водою. Підтримує широкий діапазон різних гідравлічних схем, дозволяє об'єднати повітря/вода теплові насоси NIBE з іншим обладнанням і створити власну індивідуальну системи обігріву. Може підтримувати до 8 теплових насосів. SMO 40 дозволяє: - підключити інше джерела тепла, таке як газовий, рідкопаливний, електричний котел, або до централізованого опалення. - підключити водонагрівач NIBE необхідного розміру, щоб задовольнити ваші внутрішні потреби в гарячій воді. - якщо у вас є басейн - SMO 40 керуватиме його нагрівом. - під'єднати сонячні колектора, що дозволяє використовувати сонячну енергію в якості додаткового джерела тепла при наявності.

Характеристики
 • Бренд
  Nibe

Описание товара


Огляд

Розширений контролер

 • Забезпечує опалення, охолодження (для цілей кондиціювання), підігрів гарячої води або басейну
 • Контролює теплові насоси NIBE F2030, F2040, F2300 та циркуляційні насоси зі змінною потужністю (приладдя NIBE), інші джерела тепла
 • Встановлюється всередині будівлі
 • Безшумний, компактний, має сучасний дизайн, не потребує спеціального приміщення топкової
 • Погодозалежне опалення, планування по дням та годинам (температура в приміщенні, гаряча вода, кондиціювання) для додаткової економії електроенергії
 • Просте керування, кольоровий графічний дисплей, вбудована довідка, багатомовність в тому числі російська (українська в розробці)
 • Моніторинг та зміна налаштувань з комп'ютера або смартфона через Інтернет.

З NIBE Uplink та інтернет ви швидко та дистанційно отримуєте інформацію про сучасний стан теплового насосу, історію його роботи, роботу опалення, гарячого водопостачання та інших функцій підключених до теплового насосу. Ви можете дистанційно керувати роботою систем.

Основні розміри:

Висота410 мм
Ширина360 мм
Глибина120 мм
Вага5,15 кг
Максимум теплових насосів, що керуються безпосередньо2 шт
Максимум теплових насосів, що керуються через приладдя8 шт

Цена: 0 грн.

В наличии


Доставка

Безкоштовна доставка для постійних клієнтів!

Швидка оплата

Моментальна оплата покупок на сайті.

Безкоштовна консультація

Ми завжди раді Вам допомогти!