0677346006 0664435545 Пн—Сб

Наприклад: душова кабіна

Корзина

0 товару (ів) на суму
0 грн.

Вентиляційний тепловий насос NIBE F470, купити Вентиляційний тепловий насос NIBE F470 Добавить к сравнению

Вентиляційний тепловий насос NIBE F470, купити Вентиляційний тепловий насос NIBE F470 NIBE F470 поставляється як повний комплект, що може забезпечити вашу власність опаленням, гарячою водою та вентиляцією. Відібране від повітря, що видаляється вентиляцією, тепло автоматично розподіляється на нагрів гарячої побутової води, водяної системи опалення, та нагрівом свіжого припливного повітря з вулиці, що подається вентиляцією.

Добре ізольований бак гарячої води мінімізує втрати тепла, в той час як енергозберігаючі циркуляційний насос і вентилятор допомагають підтримувати мінімальне споживання електроенергії.

NIBE F470 можна підключати до різних систем опалення, таких як радіатори, конвектори або підлогове опалення. Він також може підключатись до різних пристроїв і приладдя, наприклад, додаткового водонагрівача та декількох систем опалення з різними температурами.

Інноваційний кольоровий дисплей з простим меню і чіткими символами, що робить його легким для контролю споживання і моніторингу, наприклад під час автоматичної роботи або створення персональних налаштувань. Тепловий насос оснащений стильною алюмінієвою кришкою, має порт USB для легкого оновлення програмного забезпечення і завантаження операційних даних.

NIBE F470 поставляється як повний комплект, що може забезпечити вашу власність опаленням, гарячою водою та вентиляцією. Відібране від повітря, що видаляється вентиляцією, тепло автоматично розподіляється на нагрів гарячої побутової води, водяної системи опалення, та нагрівом свіжого припливного повітря з вулиці, що подається вентиляцією. Добре ізольований бак гарячої води мінімізує втрати тепла, в той час як енергозберігаючі циркуляційний насос і вентилятор допомагають підтримувати мінімальне споживання електроенергії. NIBE F470 можна підключати до різних систем опалення, таких як радіатори, конвектори або підлогове опалення. Він також може підключатись до різних пристроїв і приладдя, наприклад, додаткового водонагрівача та декількох систем опалення з різними температурами. Інноваційний кольоровий дисплей з простим меню і чіткими символами, що робить його легким для контролю споживання і моніторингу, наприклад під час автоматичної роботи або створення персональних налаштувань. Тепловий насос оснащений стильною алюмінієвою кришкою, має порт USB для легкого оновлення програмного забезпечення і завантаження операційних даних.

Характеристики
 • Бренд
  Nibe

Описание товара


Огляд

Укомплектований вентиляційний тепловий насос для опалення, гарячого водопостачання, вентиляції та рекуперації тепла з повітря що видаляється вентиляцією, з підігрівом припливного вентиляційного повітря

 • Підігрів припливного вентиляційного повітря
 • Теплова потужність компресору до 2,5 кВт (залежить від кількості вентиляційного повітря, що видаляється)
 • Вбудований бівалентний + санітарний + резервний ступеневий електронагрівач потужністю до 10 кВт
 • Максимальна теплова потужність компресора + електронагрівача 12,5 кВт
 • Завдяки приоритету роботи компресора над електронігрівачем - річне виробництво тепла компресором перевищуватиме до 5 разів електронагрівач
 • Надзвичайно низький рівень шуму та елегантний дизайн дозволяє відмовитись від спеціального приміщення топкової
 • Енергоефективний двигун вентилятора
 • Циркуляційний насос з автоматичним регулюванням потужності для налаштування оптимальних витрат теплоносія системи опалення, зменшення електроспоживання
 • Датчики вуличної та внутрішньої температури в комплекті
 • Зберігання історії температур у приміщенні, та роботи теплонасосу у опалювальному сезоні
 • Підключення до водопроводу з тиском до 10 бар
 • Вбудований розширювальний бак системи опалення, групи безпеки та інше
 • Температура теплоносія до 70°С
 • USB-порт для легкого оновлення програмного забезпечення
 • Просте очищення повітряного фільтру, монітор стану фільтру
 • Планування по дням та годинам (температура в приміщенні, гаряча вода, вентиляція) для додаткової економії електроенергії
 • Просте керування, кольоровий графічний дисплей, вбудована довідка, багатомовність в тому числі російська (українська в розробці)
 • Моніторинг та зміна налаштувань з комп'ютера або смартфона через інтернет


З NIBE Uplink та інтернет ви швидко та дистанційно отримуєте інформацію про сучасний стан теплового насосу, історію його роботи, роботу опалення, гарячого водопостачання та інших функцій підключених до теплового насосу. Ви можете дистанційно керувати роботою систем.

Основні розміри:

Висота (викл. інверторний блок автоматики вентилятора)2100-2125 мм
Ширина600 мм
Глибина615 мм
Вага нетто
194 кг
Загальний об'єм води240 літрів
Об'єм гарячої побутової води приведений до 40°C200 літрів

Цена: 214 592 грн.

В наличии


Доставка

Безкоштовна доставка для постійних клієнтів!

Швидка оплата

Моментальна оплата покупок на сайті.

Безкоштовна консультація

Ми завжди раді Вам допомогти!

Рекомендуем посмотреть